“Передай захисникам тепло свого серця”

Христос Воскрес!

На передодні свята Великого Воскресіння колектив ДНЗ разом з батьками долучився до акції “Передай захисникам тепло свого серця”.

Діти дошкільних груп разом з вихователями виготовили листівки, писанки в подарунок воїнам, які на сході захищають наш спокій.

Щиро дякуємо усім хто долучився до акції.

Майстер – клас

Відповідно до рішення педагогічної ради у старшій групі «Віночок» 16.04. 2019р. відбувся майстер – клас «Водяна лілія», на якому педагоги зачепили важливу та актуальну туму для нашого суспільства з екологічного виховання «Збереження рослин що занесені до Червоної книги». А також дітей навчали використовувати у своїй роботі нетрадиційний матеріал, створювати композицію, втілювати творчий підхід до вирішення…

Не будуть невмійками, якщо…

Привчати малюка мити руки – Закочуємо рукави; –  Відкриваємо крани холодної та гарячої води; – Якщо на дворі зима, або руки дуже забруднилися, можна зробити воду теплішою; – Перш ніж покласти мило на місце, обливаємо його водою; – Руки миємо, аж доки не почнуть «рипіти»; – Витираємо руки насухо. Привчати малюка самому вдягатися – Спершу нехай «допомагає»…

Евакуація

Відповідно до наказу № 282 від 1.04.2019р. Департаменту освіти та науки Івано – Франківської міської ради «Про заходи безпеки у закладах освіти міста». В ДНЗ № 7 «Золотий ключик» 9.04.2019 року відбулось відпрацювання практичної дії «евакуації», з метою закріплення знань та навичок правил поведінки в умовах виникнення надзвичайних ситуацій.

“Подаруй солдату часточку душі”

Колектив ДНЗ разом з батьками , напередодні свята Великого Воскресіння, організували акцію “Подаруй солдату часточку душі”.

Продукти харчування, солодощі, медикаменти, дитячі малюнки передали волонтерам Мальтійської служби допомоги.

Традиційний пост-подяка всім, хто долучився до нашої крайньої поїздки на Східний Фронт.Співробітникам Енергоатому за…

Опубліковано Олександром Махном 17 квітня 2018 р.